НОВИНИ


 

Тепер наш "Кабінет Остеопата" працює і приймає клієнтів за адресою вул.Евгена Коновальця 44.

Ваш заголовок

Тут зачинається ваш текст. Натисніть тут і почніть писати. Ийжквюы фиэрэнт эа ут выльёт доктюж зюжкепиантюр мэль ат пауло пондэрюм дэчырюёжжэ прё еюж пожжёт аккюжамюз ад вэл эи янвыняры ыкжпэтэндяз хёнк пауло доктюж ут про эи мыа тальэ декат пхйложопхяа.

Ваш заголовок

Корисні бактерії можуть бути відновлені у немовлят кесаревого розтину при народженні

Джон Крамер, Університет Рутгерса

Марія Глорія Домінгуес-Белло, професор кафедри біохімії та мікробіології університету Рутгерса в Нью-Брансвіку та антропології. Кредит: Джефф Хекман

У немовлят, народжених шляхом кесаревого розтину, немає таких самих здорових бактерій, як у вагінальних, але дослідження, проведене під керівництвом Рутгерса, вперше виявляє, що ці природні бактерії можна відновити.

Дослідження виходить у журналі Med .

Мікрофлора людина складається з трильйонів бактерій, вірусів, грибків та інших мікроорганізмів, деякі корисні, деякі шкідливі , що живе в і на наших тілах. Жінки, природно, забезпечують цими піонерськими колонізаторами стерильні тіла своїх немовлят під час пологів та сприяють розвитку їх імунної системи. Але антибіотики та кесареві розтини порушують це проходження мікробів і пов'язані з підвищеним ризиком ожиріння, астми та метаболічних захворювань .

Дослідники спостерігали за 177 немовлятами з чотирьох країн протягом першого року їх життя - 98 народилися вагінально, а 79 народилися за допомогою кесаревого розтину, 30 з яких пройшли мазок вагінальною марлею зразу після народження.

Лабораторний аналіз показав, що мікробіоти немовлят кесаревого розтину, взяті вагінальною рідиною їх матері, були близькі до мікробіоти вагінальних дітей. Крім того, вагінальні мікробіоми матері в день народження були схожими на інші ділянки їхнього тіла (кишечник, рот і шкіра), що свідчить про те, що вагінальні рідини матері допомагають колонізувати бактерії в організмі своїх дітей.

Це було першим великим спостережним дослідженням, яке показало, що відновлення природного впливу вагінальних мікробів дитини з кесаревого розтину на нормалізацію розвитку мікробіомів протягом першого року життя. Дослідники заявили, що наступним кроком є ​​проведення рандомізованих клінічних випробувань, щоб визначити, чи нормалізація мікробіоти перетворюється на захист від хвороб.

"Потрібні подальші дослідження, щоб визначити, які бактерії захищають від ожиріння, астми та алергії, захворювань із основним запаленням", - сказала старший автор Марія Глорія Домінгуес Белло, професор кафедри біохімії та мікробіології Школи екологічних та біологічних наук Рутгерса. Університет-Нью-Брансвік. "Наші результати підтверджують гіпотезу, згідно з якою отримання вагінальних мікробів у матері нормалізує розвиток мікробіомів у дітей".

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, кесарів розтин необхідний приблизно у 15 відсотках народжених, щоб уникнути ризику для життя матері чи дитини, але в багатьох країнах, таких як Бразилія, Домініканська Республіка, Іран та Китай, кесарів розтин є здійснюється у понад 70% народжених міст.

Тут зачинається ваш текст. Натисніть тут і почніть писати. Ийжквюы фиэрэнт эа ут выльёт доктюж зюжкепиантюр мэль ат пауло пондэрюм дэчырюёжжэ прё еюж пожжёт аккюжамюз ад вэл эи янвыняры ыкжпэтэндяз хёнк пауло доктюж ут про эи мыа тальэ декат пхйложопхяа.