Що таке остеопатія ?

Зовсім нове для нас слово "остеопатія " зявилось 145 років назад. 
Але це молоде і дуже перспективне направлення в медецині з кожним роком набуває  все більшої популярності в нашій країні.  В багатьох країнах вже більш ніж сто років остеопати не тільки лікують але і успішно виліковують різні захворювання. 

Остеопатія - це система діагностики та лікування руками порушень в організмі людини , причиною яких є біохімічні ,травматичні ,емоційні порушення в організмі.

З першого погляду остеопатичне лікування нагадує  мануальну терапію , так як діагностика захворювання і вплив на організм людини в остеопатії  проводиться руками лікаря .
Його ціль -  показати тілу шлях до здоровя .  

Остеопатія допомагає організму розібратися в собі і знайти внутрішні ресурси для нормалізації його роботи . 
Остеоопати усувають механічні дисфункції ,включаючи механізми саморегуляції тіла і активації його внутрішніх ресурсів , що дозволє йому відновлюватися самостійно .

Традиційно остеопатія найбіль широко використовується при ;дисфункціях опорно руховогоапарату, остеохондрозах, радикулітах ,мязових болях,наслідки після травм та операцій , неврології різної етиології , відновлення після пологів мами та дитини та ін.  Деякі скарги можуть бути наслідками більш серйозних захворювань (інсульт ,артрит,перелом) в цих випадках остеопат не вилікує основну проблему але зменшить більі зробить життя хворого більш комфортним. Тоді необхідне лікування у лікарів спеціалістів.
Остеопатія відрізняеться від інших методів лікування руками (костоправство,хіропрактика,мануальна терапія,масаж і т.д.) комплексним підходом до організму як до єдиного цілого.  Остеопати лікують не ізольовану проблему в тілі а все тіло ,борються не з симптомами а шукають причину захворювання і усувають її. Вони шукають причини того як механічні порушення кісток, мязів, органів.тканини і навіть отдільної клітини порушують їх природню рухливість приводячи до хвороби.  Остеопат допомагає тілу повернутися донормального стану, пробуджуючи в ньому захисні сили, направлені на самолікування, саморегуляцію.  Ці сили генетично закладенів організмі природою але якщо порушена його структура вони не діють.  
 Ціль остеопатії - усунути причину яка викликала хворобу , і активувати захисні сили організма.
     Остеопатія -  це  медицина вибора  , а для того щоб зробити правельний вибір і вирішити кому довірити своє здоровя , треба добре представляти можливості цієї альтернативної медицини.